آموزشي

7:14 ق.ظ / 3 خرداد 1403

پرهام محمدی ارزنق

کسب مدال طلا در دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور توسط پرهام محمدی ارزنق

کسب مدال طلا در دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور توسط پرهام محمدی ارزنق از شاگردان استاد محسن کاشی زاده در رده خردسالان به ایشان و خانوده آکادمی تکواندو کاشی زاده تبریک عرض می کنیم.

تیم استان تهران با کسب 9 مدال رنگارنگ قهرمان مسابقات منطقه 2 خردسالان کشور لقب گرفت

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با برگزاری مسابقات خردسالان منطقه دو کشور در گروه پسران به میزبانی هیات تکواندو استان قزوین در تاریخ 1402/07/28 ، تیم استان تهران با کسب 9 مدال (4 طلا، 3 نقره و 2 برنز) قهرمان این دوره از رقابت ها لقب گرفت. البرز و مازندران نیز به عناوین دوم و سوم دست یافتند.

اسامی مدال آوران  به شرح ذیل است:

وزن اول:

مقام اول: محمد طاها اجاقلو (تهران)

مقام دوم : سید طاها آتشکار (البرز)

مقام سوم:محمد وستا (مازندران)

مقام سوم مشترک:مهدی باجلان (قزوین)

وزن دوم:

مقام اول: محمد امین تیموری (قم)

مقام دوم : ماهان شفیقی مقدم (تهران)

مقام سوم: سید محمدحسین موسوی (البرز)

مقام سوم مشترک: امیررضا طاهرخانی (قزوین)

وزن سوم:

مقام اول: محمدحسین رضائی (مازندران)

مقام دوم : مصطفی مهتری (قم)

مقام سوم: امیر محمد داودی (البرز)

مقام سوم مشترک: محمد طاها نظری (تهران)

وزن چهارم:

مقام اول: محمدامین کرمی (تهران)

مقام دوم : محمدطاها اسمعیل زاده (مازندران)

مقام سوم: محمدمهدی برزگر (قزوین)

مقام سوم مشترک: سینا احمدوند (البرز)

وزن پنجم:

مقام اول: محمد طاها نظری (البرز)

مقام دوم : امیر محمد موحدی (قم)

مقام سوم: سیدعلی حسینی (مازندران)

مقام سوم مشترک: محمدطاها کاظم زاده (تهران)

وزن ششم:

مقام اول: محمدطاها حسن زاده (مازندران)

مقام دوم : ماهان لطیفی (تهران)

مقام سوم: محمدسامین ملکی نیا (البرز)

مقام سوم مشترک: سيد امير علي فاطمي (قم)

وزن هفتم:

مقام اول: ارتین صبوری (تهران)

مقام دوم : آرتین دوست محمدی (قزوین)

مقام سوم: هادی صادقیان (البرز)

مقام سوم مشترک: علی حسن زاده (قم)

وزن هشتم:

مقام اول: پرهام محمدی (تهران)

مقام دوم : جواد کریم نسب (مازندران)

مقام سوم: امیرحسن عباسی (قزوین)

مقام سوم مشترک: علیرضا رفیعی (قم)

وزن نهم:

مقام اول: محمد یاسین پیری (البرز)

مقام دوم : سپهر ثریانژادبیونی (تهران)

مقام سوم: ایلیا صفوی (قزوین)

مقام سوم مشترک: محمد گرجی (مازندران)

وزن دهم:

مقام اول: کیوان هادی پور (البرز)

مقام دوم : امیرمحمد هوشیار (مازندران)

مقام سوم: شایان حمیدی (قزوین)

مقام سوم مشترک: محمد ایلیا فهیمی (قم)

در پایان این رقابت ها تیم های  تهران ، البرز و مازندران مقام های اول تیمی را کسب کردند. هدایت تیم تهران برعهده حسن شکری به عنوان سرمربی ، ستار سمیعی به عنوان مربی ،مرتضی کریمی به عنوان مدیر فنی و داود همایون به عنوان سرپرست بود.

این مسابقات به میزبانی ورزشگاه شهید بابایی استان قزوین برگزار شد .

رونوشت از سایت فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران

اشتراک گذاری:

admin

عضویت در خبرنامه

درخبرنامه ما عضو شوید

لورم ایپسوم متن ساختــگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیــک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *